استفاده از محصولات وب سایت ایکس تم منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

۱ – خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

۲ – استفاده از محصولات وب سایت ایکس تم تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و استفاده در بیش از یک دامنه نیازمند اجازه رسمی از تیم طراح و مدیریت وب سایت ایکس تم است.

۳ – طراحان حق دارند محصول عرضه شده خود را به نحوی که به کلیت و اصل طرح خدشه ای وارد نشود امضا کنند. کپی رایت محصولات ایکس تم تنها با اجازه رسمی طراح و مدیریت وب سایت ایکس تم قابل حذف می باشد.

۴ – تغییر در محصولات و فروش انها به هر نحو غیر مجاز میباشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.

۵- استفاده از تصاویر محصولات (کاور ، آیکون یا تصاویر به کار رفته در توضیحات) ، متن توضیحات ، عناوین ، پیش نمایش محصولات غیر از وب سایت ایکس تم به آدرس xtem.ir غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
6. تعداد غیرفعالسازی یک محصول محدود می باشد و چنانچه برای 5 دامنه ی مختلف غیرفعالسازی را انجام داده باشید، به هیچ عنوان غیرفعالسازی دیگری امکانپذیر نمی باشد.

7. مدت پشتیبانی پیش‌فرض محصولات خریداری شده، 3 ماه می‌باشد و بعد از اتمام این زمان در صورت امکان ارائه خدمات پشتیبانی به محصول توسط ایکس تم، خریدار باید هزینه اضافه جهت تمدید زمان پشتیبانی را واریز نماید.

جهت اطلاع کاربران از قوانین مجازات اسلامی جمهوری اسلامی ایران به دو ماده از این قانون در ارتباط با جرائم رایانه ای اشاره می کنیم:

ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی: هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.
 

روند مرجوعي كالا

با توجه به اینکه محصولات وبسایت ایکس تم به صورت فایل و مجازی می باشند، در صورتیکه محصول خریداری شده توسط مشتری، دارای نقص فنی و غیر قابل حل باشد، خریدار میتواند از طریق بخش پشتیبانی، تیکت زده تا مبلغ پرداخت شده توسط وی، به شماره حساب وی بازگشت داده شود. زمان مورد نیاز برای بازگشت وجه بین 24 الی 72 ساعت می باشد.
 

روند استرداد (بازگشت وجه)

در صورتیکه محصول خریداری شده توسط مشتری، دارای نقص فنی و غیر قابل حل باشد، خریدار میتواند از طریق بخش پشتیبانی، تیکت زده تا مبلغ پرداخت شده توسط وی، به شماره حساب وی بازگشت داده شود. زمان مورد نیاز برای بازگشت وجه بین 24 الی 72 ساعت می باشد.
 

مدت زمان تحويل

با توجه به اینکه محصولات وبسایت ایکس تم مجاز می باشند، خریداران پس از پرداخت وجه بلافاصله میتوانند محصول خریداری شده را دانلود کنند.
 

ساعت پاسخگويي

ساعت پاسخگویی به تماس های تلفنی و تیکت های پشتیبانی بین 16 الی 20 روزهای شنبه تا پنج شنبه می باشد.
 

نحوه پرداخت وجه

کلیه وجود پرداختی بابت محصولات وبسایت ایکس تم از طریق درگاه پرداخت بانک ملت انجام می گردد.
 

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات وبسایت ایکس تم دارای پشتیبانی 3 ماهه بوده و کلیه عملیات پشتیبانی از طریق ارسال تیکت بر روی محصولات توسط خریداران انجام می گردد. کلیه تیکت ها هر روز مشاهده و پسخ داده می شوند و خریداران موظف هستند تا رفع مشکل صبور باشند.
 

رعايت حريم شخصي

کلیه اطلاعات دریافت شده از کاربران از جمله آدرس ایمیل ، شماره موبایل و کلمه عبور، شماره کارت عابر بانک و ... نزد وبسایت ایکس تم محفوظ بوده و تیم پشتیبانی ایکس تم نهایت توان خود را در جهت حفظ اطلاعات مشتریان به کار می گیرد. لازم به توضیح هست که حفظ کلمه عبور کاربران مستقیما بر عهده خود کاربران می باشد. کاربران می بایست از کلمات عبور پیچیده تر استفاده نمایند.
 

نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان

در صورت وجود هر گونه انتقاد پیشنهاد یا شکایت میتوانید از طریق فرم تماس با ما ، با مدیران سایت ایکس تم تماس حاصل نمائید.

بنا بر این استفاده یا خرید محصولات وب سایت ایکس تم به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .
توجه داشته باشید که احتمال تغییر در قوانین بسته به شرایط در طول زمان وجود دارد، خریداران موظف به چک کردن این صفحه در بازه های زمانی 3 ماهه هستند.
آخرین بروز رسانی 1400/05/10